Centrum Szkoleniowe
Informacja Publiczna

Organizujemy szkolenia dla osób odpowiedzialnych za zarządzanie informacją publiczną, jej przetwarzanie i udostępnianie. Poza szeroką ofertą szkoleń wydajemy magazyn „ABI Expert” oraz tematyczne książki. Organizujemy także branżowe konferencje.

Wśród naszych kursów znajdują się te dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Poza szkoleniami podstawowymi, tworzymy także programy interdyscyplinarne – łączące w sobie wszystko to, co jest potrzebne w pracy na danym stanowisku.

Agendy naszych szkoleń układamy w oparciu o faktyczne problemy, z jakimi borykają się osoby odpowiedzialne za obieg dokumentów, ich archiwizację i organizację kancelarii tajnych. Wiedzę czerpiemy od naszych szkoleniowców, ale także czytelników, którzy stale zwracają się do nas z prośbą o merytoryczną pomoc.

Co nas różni od innych firm szkoleniowych?

Doświadczenie

Pierwsze szkolenie zorganizowaliśmy w 2003 roku. Doskonale znamy potrzeby edukacyjne naszych klientów.

Eksperci

Współpracujemy z kilkuset ekspertami, którzy są w stanie poprowadzić szkolenie na niemal każdy temat.

Skala działania

Codziennie organizujemy około 5 szkoleń. Wsłuchujemy się w pytania uczestników i modyfikujemy programy naszych kursów.

Książki i czasopisma

Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi czytelnikami, dzięki czemu znamy problemy z jakimi spotykają się w swojej pracy.

Szkolenia otwarte

Organizujemy zarówno szkolenia online, jak i tradycyjne szkolenia stacjonarne, wśród których są także szkolenia wyjazdowe. Niezależnie od formuły, uczestnicy naszych kursów otrzymują bogate materiały szkoleniowe oraz wydrukowany certyfikat potwierdzający udział.

Zależy nam, aby każdy z uczestników miał możliwość zadawania pytań, dlatego też liczba osób na każdym spotkaniu jest ograniczona.

Szkolenia wyjazdowe mają postać warsztatów – to trzy dni intensywnych zajęć w najbardziej malowniczych zakątkach Polski.

Szkolenia zamknięte

Zdajemy sobie sprawę, jak unikalne mogą być potrzeby szkoleniowe Twojej organizacji. Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie niemal na każdy temat – dostosowując jego program do kontekstu działania oraz celów Twojej instytucji czy firmy.

Nasze zaplecze techniczne oraz kilkudziesięcioosobowy zespół umożliwiają nam realizację bardzo złożonych przedsięwzięć – zarówno pod kątem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Działamy na obszarze całego kraju.

Konferencje

Co roku organizujemy kilka konferencji, podczas których uczestnicy mogą zasięgnąć opinii najlepszych ekspertów. Jest wśród nich Forum Informacji i Ochrony Danych Osobowych – wydarzenie dla osób odpowiedzialnych za nadzór nad przetwarzaniem i udostępnianiem informacji oraz za organizację systemu ochrony danych.

Dużą popularnością cieszy się także Forum ABI Expert. Tematykę dostępu do informacji publicznej poruszamy także w trakcie Regionalnych Konwentów Informatyków.